Used RAV4 Hybrid for Sale in Markham
2019 Toyota RAV4 Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
NAVI | PARKING SENSORS | MEMORY & VENTILATED SEATS | JBL AUDIO | CARPLAY
| Price: | $22,298 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2T3DWRFV9KW008135 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11106007A |
| City: | Markham |
The 2019 Toyota RAV4 Hybrid Limited is the top-tier trim of the highly popular, fully redesigned fifth-generation compact crossover. It stands out by combining the luxury amenities .....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR | BACK-UP CAM
| Price: | $39,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV0PW159202 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105961A |
| City: | Markham |
2024 Toyota RAV4 Hybrid XSE 4dr All-Wheel Drive
JBL AUDIO | PUSH START | CARPLAY & ANDROID AUTO
| Price: | $35,698 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl With Black Roof |
| VIN: | 2T35WRFV9RW218698 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105982A |
| City: | Markham |
The 2024 Toyota RAV4 Hybrid XSE in Canada offers a compelling package of features and benefits, combining sporty styling, advanced technology, and excellent efficiency. Here is a detailed breakdown .....Read MoreLire la suite
2025 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PREMIUM | CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR | BACK-UP CAM
| Price: | $42,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFVXSW276018 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11U4472 |
| City: | Markham |
The 2025 Toyota RAV4 Hybrid XLE AWD is an excellent choice for Canadian buyers looking for a highly fuel-efficient, reliable, and practical compact SUV with all-wheel-drive capabili.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota RAV4 Hybrid LE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR | BACK-UP CAM
| Price: | $39,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3BWRFV7SW286071 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11U4475 |
| City: | Markham |
Whether you’re looking to save at the pump or just want a reliable daily driver that won’t quit on you, the 2025 Toyota RAV4 Hybrid LE is the sweet spot of the SUV world. <
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...




 (1).png)
