Used RAV4 for Sale in Markham
2013 Toyota RAV4 LE 4dr Front-Wheel Drive
2 SETS OF TIRES | BLUETOOTH | BACK-UP CAM
| Price: | $13,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:141,009 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3ZFREV7DW026627 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11105987A |
| City: | Markham |
2013 Toyota RAV4 LE 4dr Front-Wheel Drive
2 SETS OF TIRES | BLUETOOTH | BACK-UP CAM | CLEAN CARFAX
| Price: | $15,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:113,739 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Beige |
| VIN: | 2T3ZFREV5DW031213 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11106039A |
| City: | Markham |
The 2013 Toyota RAV4 LE FWD is a redesigned compact SUV featuring a 2.5L 4-cylinder engine (176 hp) and a 6-speed automatic transmission, offering a reliable, spacious, and fuel-efficient option. It.....Read MoreLire la suite
2015 Toyota RAV4 XLE 4dr Front-Wheel Drive
BLUETOOTH | 17" ALLOY WHEELS
| Price: | $12,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3WFREV9FW135628 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11105952AA |
| City: | Markham |
The 2015 Toyota RAV4 XLE is a versatile compact SUV powered by a 176-hp 2.5L 4-cylinder engine paired with a 6-speed automatic transmission. It is widely recognized for its reliability, spacious cargo area, and comfortable ride quality. .....Read MoreLire la suite
2019 Toyota RAV4 Trail 4dr All-Wheel Drive
19" ALLOY WHEELS | CARPLAY & ANDROID AUTO | PUSH START | WIRELESS CHARGER | POWER & HEATED SEATS
| Price: | $31,698 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3J1RFV6KW040431 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11U4465 |
| City: | Markham |
The 2019 Toyota RAV4 Trail is an all-wheel-drive (AWD) compact SUV designed for adventure enthusiasts seeking rugged styling and enhanced off-road capabilities. Building upon the XL.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
360 CAM | NAVI | JBL AUDIO | PARKING SENSORS | PUSH START | MEMORY & VENTILATED SEATS
| Price: | $28,698 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3D1RFV3MC173181 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105888A |
| City: | Markham |
The 2021 Toyota RAV4 Limited is a well-equipped, versatile SUV, offering a combination of premium features, comfort, and safety. Whether you're commuting, running errands, or taking.....Read MoreLire la suite
2022 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | PUSH START | POWER & HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR
| Price: | $33,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFVXNC296807 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105943A |
| City: | Markham |
The 2022 Toyota RAV4 XLE is a well-equipped and mid-range trim of the popular RAV4 compact crossover SUV. It offers a balanced mix of comfort, safety, and performance, along with a .....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | PUSH START | POWER & HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR
| Price: | $36,398 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV7RC401664 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105874A |
| City: | Markham |
The 2024 Toyota RAV4 XLE is a mid-range trim of the popular RAV4 SUV, offering a blend of style, technology, comfort, and safety features. The RAV4 XLE has a sleek, modern design wi.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | PUSH START | POWER & HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR
| Price: | $38,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV5RC473852 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105994A |
| City: | Markham |
The 2024 Toyota RAV4 XLE is a mid-range trim of the popular RAV4 SUV, offering a blend of style, technology, comfort, and safety features. The RAV4 XLE has a sleek, modern design with a bold front grille, LED headlights, and a.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG | MEMORY & HEATED SEATS | CARPLAY & ANDROID AUTO | PUSH START |POWER LIFTGATE
| Price: | $40,198 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Ruby Flare Pearl |
| VIN: | 2T3R1RFV4RW461447 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11U4480 |
| City: | Markham |
The 2024 Toyota RAV4 XLE Premium AWD is a well-equipped mid-level trim that builds upon the XLE by adding premium features for enhanced comfort, convenience, and style. Here's an ov.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...







 (1).png)

