Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2012 Toyota Matrix (A4) 5dr Front-Wheel Drive Hatchback
2 SETS OF TIRES |
| Price: | $9,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:224,484 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T1KU4EE0CC898926 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11105890AA |
| City: | Markham |
The 2012 Toyota Matrix is a versatile, reliable 5-door hatchback/crossover that comfortably seats five and offers ample cargo space with a 60/40 split-folding rear seat.
Key Features an.....Read MoreLire la suite
2011 Honda CR-V EX (A5) 4dr Front-Wheel Drive
POWER SUNROOF | 17" ALLOY WHEELS | POWER SEATS
| Price: | $10,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:231,958 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5J6RE3H57BL800753 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11U4442A |
| City: | Markham |
The 2011 Honda CR-V EX is a reliable, compact SUV featuring a 180-hp 2.4L 4-cylinder engine, 5-speed automatic transmission, and available all-wheel drive. It is well-regarded for its comfortable ride, spacious cargo area, and solid, practical.....Read MoreLire la suite
2015 Toyota RAV4 XLE 4dr Front-Wheel Drive
BLUETOOTH | 17" ALLOY WHEELS
| Price: | $12,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3WFREV9FW135628 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11105952AA |
| City: | Markham |
The 2015 Toyota RAV4 XLE is a versatile compact SUV powered by a 176-hp 2.5L 4-cylinder engine paired with a 6-speed automatic transmission. It is widely recognized for its reliability, spacious cargo area, and comfortable ride quality. .....Read MoreLire la suite
2016 Volkswagen Jetta 1.4 TSI Trendline+ (A6) 4dr Sedan
2 SETS OF TIRES | HEATED SEATS | BACK-UP CAM
| Price: | $12,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3VW267AJ3GM222723 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11106030A |
| City: | Markham |
The 2016 Volkswagen Jetta Trendline+ is a mid-entry level trim of the sixth-generation Jetta, known for balancing fuel efficiency with a more refined driving experience than its base counterparts
2017 Hyundai Tucson 2.0 4dr Front-Wheel Drive
BLUETOOTH | CLEAN CARFAX
| Price: | $13,198 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8J23A42HU578148 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11106024A |
| City: | Markham |
The 2017 Hyundai Tucson 2.0L FWD is a compact SUV featuring a 164-hp 2.0L 4-cylinder engine and a 6-speed automatic transmission, focusing on reliability and practicality.
Key Features:
.....Read MoreLire la suite2013 Toyota RAV4 LE 4dr Front-Wheel Drive
2 SETS OF TIRES | BLUETOOTH | BACK-UP CAM
| Price: | $13,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:141,009 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3ZFREV7DW026627 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11105987A |
| City: | Markham |
2013 Toyota RAV4 LE 4dr Front-Wheel Drive
2 SETS OF TIRES | BLUETOOTH | BACK-UP CAM | CLEAN CARFAX
| Price: | $15,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:113,739 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Beige |
| VIN: | 2T3ZFREV5DW031213 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11106039A |
| City: | Markham |
The 2013 Toyota RAV4 LE FWD is a redesigned compact SUV featuring a 2.5L 4-cylinder engine (176 hp) and a 6-speed automatic transmission, offering a reliable, spacious, and fuel-efficient option. It.....Read MoreLire la suite
2020 Subaru Impreza Convenience (CVT) 4dr Hatchback
EYE SIGHT | CARPLAY & ANDROID AUTO | BACK-UP CAM | CLEAN CARFAX
| Price: | $18,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 4S3GTAB68L3705211 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11106033A |
| City: | Markham |
2021 Toyota Camry SE 4dr Front-Wheel Drive Sedan
2 SETS OF TIRES | CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS | BACK-UP CAM
| Price: | $19,598 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Supersonic Red |
| VIN: | 4T1G11AK1MU433869 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11105854A |
| City: | Markham |
The 2021 Toyota Camry SE remains a popular choice for its balance of sportier styling and everyday practicality. This model year notably introduced the updated Toyota Safety Sense 2.5+.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




