Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2021 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
INCOMING UNIT | PLATINUM | 360 CAM | PARKING SENSORS | JBL AUDIO
| Price: | $41,198 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Moon Dust |
| VIN: | 5TDFZRBH5MS058373 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105948A |
| City: | Markham |
The 2021 Toyota Highlander Limited is a well-equipped mid-size SUV that offers a blend of comfort, technology, and safety features. It sits near the top of the Highlander trim lineu.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota Sienna LE 8-Passenger 4dr Front-Wheel Drive Passenger Van
POWER SLIDING DOORS | PUSH START | BACK-UP CAM
| Price: | $44,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5TDGRKEC0MS072998 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11106009A |
| City: | Markham |
The 2021 Toyota Sienna LE FWD is part of the latest generation of Toyota’s popular minivan, offering a practical blend of versatility, comfort, and modern features. This is the idea.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota Corolla Cross Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | PUSH START | POWER & HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR
| Price: | $37,598 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| VIN: | 7MUFBABG3PV010409 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105999A |
| City: | Markham |
The 2023 Toyota Corolla Cross SE Hybrid is a standout choice for those seeking a highly efficient, small SUV with standard all-wheel drive. Positioned as a "sporty" mid-ti.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota GR Supra 3.0 3dr Coupe
PREMIUM PKG | NAVI | HEADS-UP DISPLAY | CARPLAY | 19" FORGED ALLOY WHEELS | POWER & HEATED SEATS
| Price: | $61,298 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Absolute Zero |
| VIN: | WZ1DB0G0XPW059387 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 11U4471 |
| City: | Markham |
The 2023 Toyota GR Supra Premium Package is a performance-oriented sports car that combines sleek styling with powerful performance. It's part of Toyota's Gazoo Racing (GR) lineup, .....Read MoreLire la suite
2023 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
INCOMING UNIT | 360 CAM | HEADS-UP DISPLAY | MEMORY & VENTILATED SEATS | CARPLAY & ANDROID AUTO
| Price: | $44,198 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDKDRBH8PS503481 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105927A |
| City: | Markham |
Experience the perfect blend of power and refinement in this 2023 Toyota Highlander Limited. Featuring the new 2.4L Turbo engine, this SUV delivers a massive 310 lb-ft of torque for effortless mergi.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR | BACK-UP CAM
| Price: | $39,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV0PW159202 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105961A |
| City: | Markham |
2024 Toyota Prius XLE 5dr AWD-e Hatchback
| Price: | $31,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:113,197 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | JTDADABUXR3017687 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11U4485 |
| City: | Markham |
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | PUSH START | POWER & HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR
| Price: | $36,398 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV7RC401664 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105874A |
| City: | Markham |
The 2024 Toyota RAV4 XLE is a mid-range trim of the popular RAV4 SUV, offering a blend of style, technology, comfort, and safety features. The RAV4 XLE has a sleek, modern design wi.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota Corolla Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive Sedan
CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR | BACK-UP CAM
| Price: | $33,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Classic Silver Metallic |
| VIN: | JTDBDMHE0S3020674 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11106013A |
| City: | Markham |
The 2025 Toyota Corolla Hybrid SE is a high-efficiency compact sedan that balances performance and practicality, particularly with its standard Electronic On-Demand All-Wheel Drive (AWD) in the Cana.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...
 (1).png)





