Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2023 Chevrolet TrailBlazer RS All-Wheel Drive
RS | PUSH START | CARPLAY & ANDROID AUTO | POWER & HEATED SEATS
| Price: | $25,398 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | KL79MUSL9PB209145 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105869A |
| City: | Markham |
The 2023 Chevrolet Trailblazer RS is a sporty, subcompact SUV known for its aggressive styling and practical interior. Positioned as a top-tier trim, the RS (Rally Sport) focuses on.....Read MoreLire la suite
2023 Nissan Murano Platinum 4dr All-Wheel Drive
360 CAM | NAVI | BOSE AUDIO | MEMORY & VENTILATED SEATS | CARPLAY & ANDROID AUTO | PUSH START
| Price: | $30,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5N1AZ2DS9PC115492 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105899A |
| City: | Markham |
The 2023 Nissan Murano Platinum is the top-tier trim for this mid-size crossover, focusing on a premium interior experience and a comfortable ride. In Canada, it comes standard with Intelligent All-.....Read MoreLire la suite
2023 Subaru Ascent Limited 7-Passenger (CVT) 4dr All-Wheel Drive
HARMAN/KARDON AUDIO | MEMORY & HEATED SEATS | PUSH START | PANORAMIC ROOF
| Price: | $36,298 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Autumn Green Metallic |
| VIN: | 4S4WMATD6P3451991 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105722A |
| City: | Markham |
The 2023 Subaru Ascent Limited is a mid-level luxury trim of Subaru's largest SUV, which received a significant mid-cycle refresh for the 2023 model year. Key updates include a redesigned front fascia, a larger standard 11.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota Corolla LE 4dr Sedan
CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR | BACK-UP CAM
| Price: | $23,298 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Classic Silver Metallic |
| VIN: | 5YFB4MDE2PP052563 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 11U4467 |
| City: | Markham |
The 2023 Toyota Corolla LE FWD is a compact sedan that combines practicality, efficiency, and advanced safety features. NHTSA (National Highway Traffic Safety Administr.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota Corolla Cross Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | PUSH START | POWER & HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR
| Price: | $37,598 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| VIN: | 7MUFBABG3PV010409 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105999A |
| City: | Markham |
The 2023 Toyota Corolla Cross SE Hybrid is a standout choice for those seeking a highly efficient, small SUV with standard all-wheel drive. Positioned as a "sporty" mid-ti.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota GR Supra 3.0 3dr Coupe
PREMIUM PKG | NAVI | HEADS-UP DISPLAY | CARPLAY | 19" FORGED ALLOY WHEELS | POWER & HEATED SEATS
| Price: | $61,298 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Absolute Zero |
| VIN: | WZ1DB0G0XPW059387 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 11U4471 |
| City: | Markham |
The 2023 Toyota GR Supra Premium Package is a performance-oriented sports car that combines sleek styling with powerful performance. It's part of Toyota's Gazoo Racing (GR) lineup, .....Read MoreLire la suite
2023 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
INCOMING UNIT | 360 CAM | HEADS-UP DISPLAY | MEMORY & VENTILATED SEATS | CARPLAY & ANDROID AUTO
| Price: | $44,198 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDKDRBH8PS503481 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105927A |
| City: | Markham |
Experience the perfect blend of power and refinement in this 2023 Toyota Highlander Limited. Featuring the new 2.4L Turbo engine, this SUV delivers a massive 310 lb-ft of torque for effortless mergi.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS | BLIND-SPOT MONITOR | BACK-UP CAM
| Price: | $39,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV0PW159202 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 11105961A |
| City: | Markham |
Loading More Vehicles ...





 (1).png)

